Protokoll

För att ett protokoll ska vara giltigt, måste det vara justerat i originalet. 
Alla utlagda protokoll är således justerade i original (underskrivna av mötets utsedda justerare).

20202019
Protokoll styrelsemöte 2020-01-21
Protokoll styrelsemöte 190114
Årsmötesprotokoll
Protokoll styrelsemöte 190218
Protokoll konstituerande möte 2020-03-10
Årsmötesprotokoll - 2019
Protokoll styrelsemöte 2020-03-26
Konstituerande möte 20190312
Protokoll styrelsemöte 2020-04-27
Protokoll styrelsemöte 190410
Protokoll styrelsemöte 2020-05-25
Protokoll styrelsemöte 190522
Protokoll styrelsemöte 2020-06-29
Protokoll styrelsemöte 190619
Protokoll styrelsemöte 190904
Protokoll styrelsemöte 191016
Protokoll styrelsemöte 191202
20182017
Protokoll styrelsemöte 20180131
Protokoll styrelsemöte 20170114
Protokoll styrelsemöte 20180310
Protokoll styrelsemöte 20170206
Årsmöte 20180310
Protokoll styrelsemöte 20170311
Protokoll konstituerande möte 20180310
Protokoll avdelningsmöte 20170311
Protokoll styrelsemöte 20180403
Protokoll konstituerande möte 20170311
Protokoll styrelsemöte 20180507
Protokoll styrelsemöte 20170328
Protokoll styrelsemöte 20180618
Protokoll styrelsemöte 170508
Protokoll styrelsemöte 20180820
Protokoll styrelsemöte 170619
Protokoll styrelsemöte 20181001
Protokoll styrelsemöte 170815
Protokoll styrelsemöte 20181126
Protokoll styrelsemöte 170911
Nästa styrelsemöte är 20190114.Protokoll styrelsemöte 171016
Protokoll styrelsemöte 171127
20162015
Protokoll styrelsemöte 20160116
Protokoll styrelsemöte 20150110
Protokoll styrelsemöte 20160312
Protokoll styrelsemöte 20150204
Protokoll avdelningsmöte 20160312
Protokoll styrelsemöte 20150308
Protokoll konstituerade möte 20160312
Protokoll avdelningsmöte 20150308
Protokoll styrelsemöte 20160404
Protokoll konstituerade möte 20150308
Protokoll styrelsemöte 20160509
Protokoll styrelsemöte 20150414
Protokoll styrelsemöte 20160620
Protokoll styrelsemöte 20150512
Protokoll styrelsemöte 20160808
Protokoll styrelsemöte 20150630
Protokoll styrelsemöte 20160912
Protokoll styrelsemöte 20150812
Protokoll styrelsemöte 20161010
Protokoll styrelsemöte 20150929
Protokoll styrelsemöte 20161128
Protokoll styrelsemöte 20151104
Protokoll styrelsemöte 20151215

 

Länk till arkivet på gamla hemsidan. 

Kommentarer inaktiverade.